Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závěr

20. 9. 2007

Shrnout informace z mnoha zdrojů nebyl lehký úkol. Trvalo to dlouho a bylo to též časově náročné. Na druhou stranu, pro tuto práci zcela nezbytné.

Pokud se Vám zdá, že jsem ve své práci dal více prostoru ženám a ženským hormonům, není to jen zdání. V dalším školním roce bych chtěl z této práce vycházet a pokračovat konkrétněji. Rád bych se zaměřil právě na ženy a jejich bezpochyby nadmíru zajímavý hormonální systém.

Prezentaci z praktické části se pokusím ještě vylepšit a upravit, jelikož se mi nepodařilo dokončit ji podle plánu. Jako vždy jsem totiž začal svou ,,ročníkovku‘‘ zpracovávat až když se blížil termín odevzdání. Přesto bych chtěl později prezentaci dokončit a rozšířit do co největšího počtu škol v mém okolí, aby nebylo naše gymnázium nijak zvýhodněné.

Za největší přínos však považuji to, že se mi podařilo získat spoustu nových vědomostí, které budu moci zúročit ve své další ročníkové práci a při zkouškách na vysokou školu.

Věřím, že jsem díru na knižním trhu, díry v hlavách studentů a hlavně obrovskou propast v mých vědomostech vrchovatě zaplnil.Závěrem snad citát americké jazzové zpěvačky Sophie Tucker:
Od narození do 18 let
potřebuje žena dobré rodiče,
od 18 do 35 dobrý vzhled,
od 35 do 55 osobnost
a do 55 prachy a estrogeny...
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář